Kurumsal

Kurumsal

Bir idealist tarafından kurulan Minik Adımlar Anaokulu geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimiz ışığında yetiştirilmesi için geleceğe güvenle bakan nesiller yetiştirmek üzere yola çıkan, kaliteli ve güvenilir bir eğitim anlayışıyla doğru zaman doğru kadro ile çocuklarınızın emin ellerde olmasının teminatı, şefkatin, ilginin ve sizlerin değer verdiği dünyanın en güzel varlıklarını emanet olarak gören bir kurumdur.


Eğitim anlayışı; milli ve manevi değerlerin yanında okul öncesi eğitiminde şart olduğunu ve bunları yavrularına öğretirken bir oyun oynuyormuş gibi severek, isteyerek ve ömrü boyunca unutamayacağı anılar ve öğrenimler olmayı hedeflemektedir.


Çünkü biz biliyoruz ki bu yaşlarda ne öğrenilirse öğrensin severek ve isteyerek öğrendiği her şeyi hafızasından silinmeyeceği, hatta sizlerin bile bazen unuttuğu şeyleri yavrunuzdan duyacağınızdan eminiz.


Biliyoruz ki “Bugünün Minik Adımları, Geleceğin Büyük adamları” olacaktır. Biz kendimize Okul Öncesi Eğitim’de güveniyoruz, bu güveni ve kaliteyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Minik Adımlar kreş ve anaokulu, geniş iç mekanı, modern uyku odası,etkinlik sınıfları, kalorisi zenginleştrilmiş mutfağı ve profosyonel kadrosu ile geleceğimiz olan çocuklarımıza en uygun hizmeti veren kuruluştur.